Mít vlastní firmu nebo podnikat neznamená dřít pusou v písku 24 hodin 7 dní v týdnu

Ať už máte vlastní firmu, v nějaké firmě pracujete nebo jste na volné noze, šli jste do podnikání s vidinou určitých svobod a výhod.

V průběhu let jste narostli, daří se vám, ale najednou máte pocit, že pracujete víc než byste chtěli, nestíháte, děláte chyby, hasíte požáry. Nemáte prostor pro rozvoj svého podnikání, jste rádi, že jakž takž zvládnete odbavit aktuální zakázky. Pracujete čím dál tím víc hodin, po večerech, o víkendech. Jste unavení a vyčerpaní, vaše přepracování se začíná promítat do vztahu s klienty a kvality práce, kterou jim odevzdáváte.

Ale nemusí to tak být napořád.

Rozjíždí-li se vám firma nebo podnikání rychleji, než zvládáte odbavovat, potřebujete prostě jenom pomoci to všechno dobře poskládat. Vy se musíte v první řadě soustředit na rozvoj a obchod. Já jsem pak od toho, abych vám pomohla sestavit silný tým, který vás bude podporovat a umožní vám budovat silnou firmu. Pomůžu vám nastavit firemní procesy tak, abyste měli jistotu, že vše šlape i bez vás. Jde to vždy, jen to často potřebuje nadhled i pohled zvenčí. 

Podívejte se, jak můžete svou situaci vyřešit:

 >> mám svou firmu a potřebuji ji dostat zase pod kontrolu
 >> potřebuji dostat pod kontrolu svou vlastní práci

Já si vezmu na starosti jak váš tým stabilizovat, jak rozdělit jednotlivé činnosti, které firma nebo vaše činnost vyžaduje a pomohu vám nastavit procesy uvnitř, aby šlapaly automaticky. 

Mým cílem je předat vám zpět stabilní, fungující tým, kde každý ví, co má dělat a dělá to rád. Ke spoustě činnostem umím dodat i dovednosti a lidi ve firmě naučit, jak spolu komunikovat v týmu, jak si předávat informace, poskytovat zpětnou vazbu a zadávat úkoly, ale také jak přistupovat k organizaci firemních akcí apod. Tím, že jsem v takové typické firmě několik let pracovala, vím zevnitř, co vše se řeší, kde bývají nejčastěji úzká hrdla spolupráce.

Pomůžu vám s tím.


Ing. Renata Novotná, Šimáčkova 1450/9, 170 00 Praha 7, IČO: 05963915

 .