Právě teď se koná:

Březen a duben - setkání 1 na 1 za speciální cenu 2.200 Kč

TÉMA: Týmová spolupráce v klidu a s jistotou

1) Pracujete sami, nestíháte a potřebujete k sobě někoho, kdo vám uleví?

2) Pracujete s někým (asistentka, brigádník, zaměstnanec...) a spolupráce nefunguje tak, jak byste si představovali?

Řešíte, že úkoly, které zadáte nejsou odvedené v kvalitě, kterou očekáváte, nebo v termínech, na kterých jste se domluvili? Nebo se bojíte najít si někoho na pomoc, protože nevíte, jestli mu můžete věřit a spolehnout se na něj? Bojíte se, že vám spolupráce přinese víc práce na kontrole a předělávání, než by vám to ulevilo? 

Pojďme to spolu probrat a nastavit spolupráci s vašimi lidmi tak, aby vám to skutečně uvolnilo ruce.

Více informací o tématu a setkání ZDE.


On-line kurz - Předávám práci v klidu a s jistotou

Naučte se konkrétní postupy a zásady, které vám umožní pracovat s lidmi tak, abyste získali skutečné benefity spolupráce - volnější hlavu i ruce na rozvoj firmy a podnikání. Díky zavedení určitého systému do vaší práce s týmem budete obklopeni lidmi, kteří vás budou posouvat kupředu.

10 lekcí + 1 bonusová, přístup k aktualizacím kurzu a novým videím po celou dobu, co bude kurz v nabídce.

Kurz probíhá v uzavřené Facebook skupině, kam budu pravidelně sdílet nová videa. Ke každému z nich získáte pracovní list s úkolem, který vás posune o další krok k fungující spolupráci. V rámci skupiny budeme společně konzultovat vaše postupy, problémy i úspěchy, já budu reagovat na vaše dotazy a komentáře.

Cena 1.200 Kč

Více informací o obsahu kurzu ZDE.



Již proběhlé akce

5. 10. a 19.10.  "Nestíhám, potřebuji asistentku!” aneb jak předat práci v klidu a s jistotou (Praha 7, Institut Psychologie)

Co všechno zvážit, než si začnete svého prvního spolupracovníka hledat, jaké vybrat činnosti pro předání a jakým způsobem je předávat, aby Vám to práci skutečně ubralo, nikoli přidělalo. 


9. 6."Nestíhám, potřebuji asistentku!” aneb jak předat práci v klidu a s jistotou (Praha 5, Impact Hub)

V rámci týdne sdílení pořádám workshop ZDARMA na téma předání práce asistentce. Tak aby Vám to práci skutečně ubralo, nikoli přidělalo. 


23. 5. 2017  Jak zefektivnit svou práci a získat tak čas na to důležité (Praha 7, Institut Psychologie)
Jsou momenty, kdy si uvědomíte, že zběsilé pracovní tempo Vás válcuje a Vy nemáte prostor na strategii a rozvoj byznysu ani na osobní život. Pomůžu Vám získat zase kontrolu nad svou prací a nadechnout se.

Ing. Renata Novotná, Šimáčkova 1450/9, 170 00 Praha 7, IČO: 05963915

 .