On-line kurz

"PŘEDÁVÁM PRÁCI V KLIDU A S JISTOTOU"

Pracujete sám/sama a nestíháte, potřebujete někomu předat část své práce, ale bojíte se? Bojíte se, že budete muset práci pořád kontrolovat a nakonec ještě předělávat? Bojíte se, že vám nový člověk odnese know-how? Nebo že vám pokazí vztahy se zákazníky?

Už někoho na pomoc máte, ale spolupráce nefunguje tak, jak si představujete? Odvedená práce neodpovídá vaší představě? Nebo dokonce není hotová včas? Nemůžete se spolehnout na kvalitu, v úkolech jsou chyby a jsou zpracované bez přemýšlení a invence?

NEMUSÍTE SE SMÍŘIT S NEFUNKČNÍ SPOLUPRACÍ

Je důležité si uvědomit, že takto to nemusí být vždycky, že to není standard, se kterým je třeba se smířit. Že spolupráci máte vy ve svých rukou a při dodržování určitých postupů a zásad můžete skutečně získat ty benefity, které oprávněně očekáváte - volné ruce i hlavu na rozvoj vašeho podnikání a vaší firmy. 

PŘEDÁVÁM ROKY ZKUŠENOSTÍ A VYPRACOVANÝ SYSTÉM POSTUPŮ A ZÁSAD

Předám vám roky svých zkušeností shrnuté do konkrétních postupů a zásad. Ty vám pomohou získat kvalitní spolupracovníky a nastavit si s nimi fungující spolupráci. Reálně vám tak ubyde práce a zároveň budete mít jistotu a klid, že vše, co předáte, bude hotové v kvalitě, jakou potřebujete. Postupy a zásady získané v kurzu vám umožní budovat kvalitní pracovní vztahy a obklopovat se tak lidmi, kteří vás budou posouvat dopředu

Mluvím ze zkušeností, protože za roky mé práce ve vedení týmu lidí jsem si vypracovala vlastní systém, který mi díky dodržování několika postupů a zásad umožnil sestavit si tým snů. Tým lidí, na které bylo spolehnutí, odváděli kvalitní práci, ta je bavila a neustále se v ní zlepšovali. Dnes, když už se v korporátním světě nepohybuji, “mí” lidé postupují dále, dosáhli řídících pozic a vedou vlastní týmy. Ale není to čistě korporátní systém. Je to systém univerzálně platný bez ohledu na velikost firmy nebo obor, který se stejně dobře osvědčil i v malých firmách. Mám za sebou právě malé firmy, kde se mi podařilo najít do týmu “ty správné” lidi a díky předání mého systému do firmy se mi ji podařilo personálně stabilizovat a majitelům reálně ubrat práci. V klidu a s jistotou.

VIDEA, ÚKOLY, DISKUSE, POKROK

On-line kurz “Předávám práci v klidu a s jistotou” navazuje na sérii proběhlých workshopů, shrnuje a rozšiřuje obsah o témata, na která není během 3h workshopu čas.

Ve skupině vás čekají videa, která vás provedou nastavením si vlastních pracovních priorit, prací s procesy, výběrem vhodných činností k delegaci, výběrem toho správného spolupracovníka, nastavení pravidel spolupráce, zadávání úkolů a poskytování zpětné vazby a dalším. 

Ke každému videu vždy dostanete pracovní list a úkoly, které vás posunou o mílové kroky kupředu v oblasti efektivní spolupráce v týmu. 

Do skupiny budete mít přístup po celou dobu, co bude kurz v nabídce, a to včetně všech aktualizací a nových videí, ve kterých budu reagovat na vaše dotazy a komentáře.

V kurzu získáte 10 videí + 1 bonusové na konkrétní témata, jejichž flow vás provede od počátku a osobního nastavení až po fungující spolupráci s vaším kolegou, juniorem, asistentem, brigádníkem…  a v závěrečné bonusové lekci si řekneme i kdy, proč a jak je třeba se s nějakým člověkem rozloučit. Součástí každé lekce je video a pracovní list.

PRŮBĚH KURZU

Ke každému videu si zpracujete úkoly, které vás budou posouvat dopředu, protože s každým úkolem uděláte konkrétní kroky. A právě jednotlivé kroky vedou k cíli. Vaše dotazy budu zodpovídat průběžně ve skupině. Bude prostor i pro diskuse na daná témata mezi účastníky, kde se můžete navzájem obohacovat vlastními zkušenostmi a tím, když budete s ostatními sdílet, jak se vám daří jednotlivé kroky realizovat, na co při tom narážíte a jak vám to konkrétně pomáhá. Motivujte se navzájem, pomáhejte si, i tohle je cílem skupiny.

TÉMATA KURZU

PRACOVNÍ PŘETÍŽENÍ
1. pracovní přetížení a cesty k jeho snížení

2. priority
3. procesy

DELEGACE PRÁCE
4. osobní nastavení a příprava
5. výběr činností a jejich příprava

HLEDÁNÍ TOHO SPRÁVNÉHO ČLOVĚKA
6. koho hledám - osobnost a odbornost
7. proces výběru
8. zadávání úkolů
9. zpětná vazba
10. obnova funkční spolupráce

+BONUS
11. kdy a jak poznám, že je třeba se s daným člověkem rozloučit

CENA

Vstup do kurzu stojí 1.200 Kč a ten je vám k dispozici po celou dobu, co bude v nabídce. Včetně všech videí, podkladů a aktualizací.

Ano, jsou kurzy, které jsou dražší a působí profesionálněji, ale rozhodla jsem se jít cestou nižší ceny a proto dostupnosti pro více lidí v neprospěch luxusu provedení. Videa sdílím přímo ve FB skupině živým vysíláním, nemusím tedy platit za profesionální vybavení, prostory ani postprodukci. Je pro mě důležitější, že se obsah kurzu, který by byl stejný i ve zlatém kabátě, dostane mezi lidi, kteří na příklad potřebují prvního pomocníka, aby získali prostor posunout svůj byznys dopředu a nemají peníze nazbyt. 

I přesto vnímám benefit této formy v tom, že mám možnost poměrně flexibilně reagovat na vaše dotazy, podněty a komentáře

Tak směle do toho, vykročte k fungující, klidné a jisté spolupráci :) 


Naučte se fungující spolupráci v týmu

Přidejte se ke kurzu

Vyplňte formulář níže s krátkou zprávou o tom, co vás nejvíc pálí, a já vám obratem zašlu informace k registraci do kurzu.


*

*

*
Ing. Renata Novotná, Šimáčkova 1450/9, 170 00 Praha 7, IČO: 05963915

 .