On-line kurzy

Cílem těchto kurzů je předat vám praktické know-how za příznivou cenu.

Proto nepoužívám profi kameru, ani profi produkci, ale jdu výhradně po obsahu. Proto mám kurz umístěný v uzavřené Facebook skupině, která poskytuje pohodlnou a bezplatnou platformu pro sdílení videí a následné diskuse. Díky tomu můžu kurz prodávat za výrazně nižší cenu než jiní a obsah kurzu se tak stává dostupnějším více lidem. 

Mým cílem je, abyste si z kurzu odnesli praktické informace, které můžete ihned zapojit do své práce a výsledky se tak dostaví brzy.

Veškerý obsah, který v kurzech učím, vychází z mých letitých zkušeností na vedoucích pozicích a nastavování procesů v různých oborech a velikostech firem.

Aktuálně vypsaný kurz probíhá v pilotním modu, můžete ho tedy získat za ještě nižší cenu, než standardně. Ráda bych si touto cestou otestovala, zda předávání informací on-line formou funguje stejně dobře, jako při osobním setkání. Po ukončení pilotního školení obsah přepracuji, doplním, vylepším a vyšperkuji a budu prodávat za výrazně vyšší cenu. Vy, jako účastníci pilotní verze, získáte jako poděkování za upřímné zhodnocení zdarma i nový, vylepšený obsah.

Nechcete kupovat zajíce v pytli a zajímá vás, jak mluvím a co říkám? Přidejte se do mé Facebook skupiny, kam sdílím různé tipy a natáčím videa, nebo se mrkněte na minikurz zdarma. Najdete ho tady.

KURZ Efektivní proces hodnocení zaměstnanců

PRO KOHO JE KURZ URČENÝ?

Máte zaměstnance, asistentku, týmové spolupracovníky a řešíte, jak zařídit, aby odváděli výkony v kvalitě, kterou očekáváte? Pak je kurz pro vás.

Jednou z cest jak toho dosáhnout, je motivace a efektivní zpětná vazba, hodnocení. I na toto lze nastavit velmi funkční proces.

Já ten proces mám, mám ho lety praxe na vedoucích pozicích prověřený a dám ruku do ohně za to, že funguje a pomůže vám dostat ze zaměstnanců maximum jejich potenciálu. Chcete to? Pak je kurz pro vás.

CO SI Z KURZU ODNESETE?

Z kurzu si odnesete ucelený plán hodnocení zaměstnance od jeho nástupu do firmy až po jeho případný odchod. 

Projdeme spolu všechny důležité momenty v hodnocení od nástupu nováčka, přes proces hodnocení již zapracovaného zaměstnance až po důležitost výstupního pohovoru. 

KOLIK KURZ STOJÍ A KOLIK TOHO DOSTANETE?

Cena kurzu je 890 Kč. Pro prvních 10 lidí, kteří se registrují v průběhu května je cena 500 Kč. 

Obsahem kurzu je 8 video lekcí, každá zaměřená na konkrétní téma. Ke každé lekci dostanete pracovní list a úkol, který budete mít možnost v průběhu kurzu vyhodnotit a dostat k němu ode mě zpětnou vazbu. Po celou dobu kurzu s vámi budu v kontaktu a budu odpovídat na vaše dotazy. 

Kurz trvá 3-4 měsíce. Každé dva týdny přibude nové video s novým tématem a novým úkolem. V průběhu kurzu s vámi budu komunikovat a případně dotáčet videa s odpověďmi na vaše dotazy nebo s komentáři k vašim vypracovaným úkolům

Na konci kurzu budete mít v ruce ucelený proces hodnocení zaměstnance od jeho nástupu až po jeho odchod.

Jedná se o pilotní kurz s tímto obsahem. Proto po ukončení kurzu přepracuji obsah na základě zpětné vazby od vás a natočím nová videa. Takto vyladěný kurz budu následně prodávat za výrazně vyšší cenu. Využijte výhody být v počátku projektu a získat tak kvalitní obsah za nižší cenu než ostatní.

ZAJÍMÁ VÁS TO? KOUKNĚTE NA PODROBNÉ INFORMACE O KURZU ZDE.

Ing. Renata Novotná, Šimáčkova 1450/9, 170 00 Praha 7, IČO: 05963915

 .